Assamese Posts


            শেহতীয়াকৈ হ’লেও ইণ্টাৰ্নেটত অসমীয়া ব্লগৰ এক বিশেষ পয়োভৰ দেখা গৈছে। ই আমাৰ বাবে এটা সুখবৰ। নিশ্চয় অসমীয়া ভাষা আৰু জাতিটোক সময়ৰ সতে তাল মিলাই আগুৱাই লৈ যোৱাত বিশেষ অৰিহণা যোগাব। তাৰে কেইটামান লেখত ল’বলগীয়া অসমীয়া ব্লগৰ তালিকা তলত উল্লেখ কৰা হ’ল _

\
            শেহতীয়াকৈ হ’লেও ইণ্টাৰ্নেটত অসমীয়া ব্লগৰ এক বিশেষ পয়োভৰ দেখা গৈছে। ই আমাৰ বাবে এটা সুখবৰ। নিশ্চয় অসমীয়া ভাষা আৰু জাতিটোক সময়ৰ সতে তাল মিলাই আগুৱাই লৈ যোৱাত বিশেষ অৰিহণা যোগাব। তাৰে কেইটামান লেখত ল’বলগীয়া অসমীয়া ব্লগৰ তালিকা তলত উল্লেখ কৰা হ’ল _


            শেহতীয়াকৈ হ’লেও ইণ্টাৰ্নেটত অসমীয়া ব্লগৰ এক বিশেষ পয়োভৰ দেখা গৈছে। ই আমাৰ বাবে এটা সুখবৰ। নিশ্চয় অসমীয়া ভাষা আৰু জাতিটোক সময়ৰ সতে তাল মিলাই আগুৱাই লৈ যোৱাত বিশেষ অৰিহণা যোগাব। তাৰে কেইটামান লেখত ল’বলগীয়া অসমীয়া ব্লগৰ তালিকা তলত উল্লেখ কৰা হ’ল _


            শেহতীয়াকৈ হ’লেও ইণ্টাৰ্নেটত অসমীয়া ব্লগৰ এক বিশেষ পয়োভৰ দেখা গৈছে। ই আমাৰ বাবে এটা সুখবৰ। নিশ্চয় অসমীয়া ভাষা আৰু জাতিটোক সময়ৰ সতে তাল মিলাই আগুৱাই লৈ যোৱাত বিশেষ অৰিহণা যোগাব। তাৰে কেইটামান লেখত ল’বলগীয়া অসমীয়া ব্লগৰ তালিকা তলত উল্লেখ কৰা হ’ল _


            শেহতীয়াকৈ হ’লেও ইণ্টাৰ্নেটত অসমীয়া ব্লগৰ এক বিশেষ পয়োভৰ দেখা গৈছে। ই আমাৰ বাবে এটা সুখবৰ। নিশ্চয় অসমীয়া ভাষা আৰু জাতিটোক সময়ৰ সতে তাল মিলাই আগুৱাই লৈ যোৱাত বিশেষ অৰিহণা যোগাব। তাৰে কেইটামান লেখত ল’বলগীয়া অসমীয়া ব্লগৰ তালিকা তলত উল্লেখ কৰা হ’ল _


            শেহতীয়াকৈ হ’লেও ইণ্টাৰ্নেটত অসমীয়া ব্লগৰ এক বিশেষ পয়োভৰ দেখা গৈছে। ই আমাৰ বাবে এটা সুখবৰ। নিশ্চয় অসমীয়া ভাষা আৰু জাতিটোক সময়ৰ সতে তাল মিলাই আগুৱাই লৈ যোৱাত বিশেষ অৰিহণা যোগাব। তাৰে কেইটামান লেখত ল’বলগীয়া অসমীয়া ব্লগৰ তালিকা তলত উল্লেখ কৰা হ’ল _


            শেহতীয়াকৈ হ’লেও ইণ্টাৰ্নেটত অসমীয়া ব্লগৰ এক বিশেষ পয়োভৰ দেখা গৈছে। ই আমাৰ বাবে এটা সুখবৰ। নিশ্চয় অসমীয়া ভাষা আৰু জাতিটোক সময়ৰ সতে তাল মিলাই আগুৱাই লৈ যোৱাত বিশেষ অৰিহণা যোগাব। তাৰে কেইটামান লেখত ল’বলগীয়া অসমীয়া ব্লগৰ তালিকা তলত উল্লেখ কৰা হ’ল _

Leave a Reply